فرمانداری فلاورجان
خانه
1397/12/20 به منظور رسیدگی به درخواست ها،مسائل و مشکلات؛ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد
به منظور رسیدگی به درخواست ها،مسائل و مشکلات؛ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد به منظور رسیدگی به درخواست ها،مسائل و مشکلات؛ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد

به منظور رسیدگی به درخواست ها،مسائل و مشکلات؛ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با مردم برگزار شد

در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان فلاورجان با شهروندان دوشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، در این دیدارها که دو شنبه هر هفته برگزار می گردد، به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح می کنند ، رسیدگی می شود.

علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه ، که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داده می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

ساعدی ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح می کنند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان خود مشکلی از مشکلات شهروندان عزیز را برطرف سازیم.

19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal